هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی و دومین نمایشگاه تخصصی اسباب بازی

هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوشت افزار و تجهیزات مهندسی کشور ایرانپنکس 1402 (IRAN PENEX 2023) در محل داِئمی نمایشگاه شهر آفتاب، در تاریخ 31 خرداد ماه الی 3 تیرماه 1402 همزمان با دومین نمایشگاه تخصصی اسباب بازی ایرانتویکس 1402 (IRANTOYEX 2023) برگزار شد.
این نمایشگاه با هدف معرفی نشان‌های تجاری ایرانی و حمایت از تولیدات داخلی موفق، در فضایی به وسعت 13000 متر مربع در چهار سالن و با بیش از 260 شرکت کننده داخلی و خارجی آغاز به کار کرد.
انواع محصولات نوشت افزار، تجهیزات مهندسی و اداری، بایگانی، و لوازم هنری و محصولات آموزشی و سرگرمی در این دوره از نمایشگاه آخرین دست آوردهای خود را به نمایش گذاشته و در فضایی کاملا تخصصی به رقابت پرداختند.
حضور شرکت های خارجی تنها به منظور انتقال فناوری های پیشرفته روز دنیا و همچنین همکاری با تولیدکنندگان داخلی برای تولید محصولاتی با کیفیت بوده است.
تعداد بازدیدکنندگان هشتمین دوره نمایشگاه بر اساس ثبت نام ورودی بازدیدکنندگان، به بیش از 15000 نفر در مدت زمان چهار روز رسید.
حمایت همه جانبه انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور، مجمع واردکنندگان نوشت افزار و اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی تهران و همچنین حمایت وزارت صنعت ،معدن و تجارت، دبیر خانه صنایع خلاق و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همراهی انجمن تولید کنندگان اسباب بازی باعث رشد و رونق این دوره از نمایشگاه گردید.
در این دوره از نمایشگاه آخرین توانمندی ها و فناوری های پیشرفته در صنعت نوشت افزار ارائه شد و همچنین زمینه توسعه بازار داخلی و نگاه استراتژیک به بازار های منطقه ای و صادرات محصولات تولیدی ایران با کیفیت و استاندارد های بین المللی فراهم گردید.

از اهداف بزرگ این نمایشگاه:

  • ارائه تکنولوژی و فناوری های نوین این صنعت
  • ایجاد گسترش و همکاری مشترک در سطح بین المللی
  • انتقال دانش و تکنولوژی صنعت نوشت افزار
  • تولیدات مشترک شرکت های داخلی و خارجی در جهت بالا بردن سطح کیفی و کمی محصولات 

 

در این دوره از نمایشگاه محصولات نوشتاری، اداری، بایگانی، مهندسی، هنری، دفاتر کمک آموزشی، محصولات فانتزی و هدایای تبلیغاتی عرضه شد و  محصولات شرکت های تولید کننده اسباب بازی که مرز مشترک محصولات آموزشی و سرگرمی هستند، جذابیت نمایشگاه را بیشتر از پیش کرد.
امید است با مشارکت هرچه بیشتر تولید کنندگان این صنایع ، نمایش و فروش محصولات شرکت کنندگان در بازارهای جهانی را شاهد باشیم و ایجاد اشتغال بیشتر در میهن عزیزمان را رقم زنیم.

Facebook
LinkedIn
Telegram
Email
Print