نمایشگاه نوشت افزار

روز اول نمایشگاه ایرانپنکس و ایرانتویکس 1403 | گزارش تصویری

نهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی نوشت‌افزار و تجهیزات اداری و مهندسی کشور ایرانپنکس۱۴۰۳ و سومین نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی و صنایع وابسته‌ی ایرانتویکس ۱۴۰۳، توسط شرکت آواپیک تحریر ایرانیان، در محل دائمی مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران در تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر برگزار خواهد شد.

نهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی نوشت‌افزار و تجهیزات اداری و مهندسی کشور ایرانپنکس۱۴۰۳ و سومین نمایشگاه تخصصی اسباب‌بازی و صنایع وابسته‌ی ایرانتویکس ۱۴۰۳، توسط شرکت آواپیک تحریر ایرانیان، در محل دائمی مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران در تاریخ ۲۲ تا ۲۵ خرداد ماه ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ عصر برگزار شد.

شعار این دوره از نمایشگاه “با هم بزرگتر فکر کنیم” محور اصلی این رویداد  قرار گرفته  تا با مشارکت و هم فکری همه اعضای این صنعت و صنف بتوانیم گامی بلندتر در جهت رشد  و اعتلای آن برداریم.

در این دوره از نمایشگاه همچون سال های پیش حمایت انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان نوشت افزار کشور ، اتحادیه فروشندگان نوشت افزار و لوازم مهندسی، مجمع عالی واردکنندگان نوشت افزار و سایر ارگانها و سازمانهای دولتی و خصوصی این رویداد را همراهی می نمایند.

این نمایشگاه در فضایی سرپوشیده به وسعت ۲۴هزار مترمربع و در ۵ سالن برای بیش از ۲۷۰ شرکت و ۵۰۰ برند برگزار شد.

شرکت‌های نوشت‌افزار و تجهیزات اداری و مهندسی در سالن‌هایU, A6, A5, A4  و شرکت‌کنندگان محصولات آموزشی، اسباب‌بازی و صنایع وابسته در سالن ملل حضور داشتند.